Dobry początek dla wszystkich

Wiadomo nie od dziś, że początki są trudne i nie każdy jest w stanie sobie z nimi poradzić. Szczególnie w przypadku firm oraz ich finansowych zagwozdek nie zawsze jest łatwo wystartować i próbować swojego szczęścia w tej czy tamtej dziedzinie. Jeśli brakuje nam finansów na start, nie trzeba dzisiaj ubiegać się o kredyty w banku ani leasingi na konkretny cel. Wystarczy dobrze poszukać, żeby znaleźć znacznie lepsze rozwiązanie, szczególnie na początku działalności.

Alternatywne pożyczki firmowe

Coraz popularniejszą forma pożyczania pieniędzy w Polsce przez firmy są właśnie pożyczki – niekoniecznie brane za pośrednictwem banków, nawet tych, w których mamy nasze firmowe konta. Najważniejsze przecież dla wszystkich to znalezienie atrakcyjnej oferty, która będzie dla nas najlepszym z możliwych rozwiązaniem. W takich sytuacjach dobrze jest się zwrócić do firm, które wspierają startup – na przykład skandynawska Aasa  z oddziałem w Polsce.

Dlaczego właśnie taki rodzaj finansowania?

Pożyczki okazują się być dzisiaj najkorzystniejszą formą finansowania. Dlaczego? Ponieważ ich kosz to jednocześnie koszt działalności gospodarczej, zupełnie jak w przypadku bankowego leasingu, jednak ilość formalności potrzebnych do jej zrealizowania jest zdecydowanie mniejsza. Nie jest też konieczna osobista wizyta w siedzibie firmy, wystarczy złożyć wniosek – na przykład za pośrednictwem Internetu. Pożyczka może mieć też bardzo niskie raty, szczególnie przy spłacie w przeciągu 24 miesięcy, a ich spłata może być regulowana w bardzo elastyczny sposób.

2 Komentarze dla "Dobry początek dla wszystkich"

  1. Naprawdę wygląda to całkiem ciekawie, szkoda, że nie mam firmy, na pewno bym skorzystała.

  2. To chyba najlepsza opcja, o jakiej w ogóle kiedykolwiek słyszałem.

Zostaw komentarz

Twój e-mail nie będzie opublikowany.


*